HOŞGELDİNİZ

23 Ekim 2015 Cuma

KERTİL ÇAM KOLONYOLARI İLE MİSS KOKULU BİR GÜN....

logo

KALICI, DOĞAL VE FARKLI KOKULARI TERCİH EDİYOR YADA KONUKLARINIZI FARKLI KOKULARLA KARŞILAMAK İSTİYORSANIZ TAMDA ARADIĞINIZ YERDESİNİZ 
KERTİL ÇAM  İLE ....

EŞSİZ VE İSTEĞİNİZE GÖRE HANGİ KOKUYU TERCİH EDİYORSANIZ TIK TIK YAPIN AYAĞINIZA GELSİN :) 


BU HARİKA KOKU DÜNYASI İLE BENDE YENİ TANIŞTIM DİLERSENİZ SİZDE BİRAZ FİKİR EDİNİN ...
KERTİL ÇAM KOLONYA VE KOZMETİK SANAYİİ 1962 yılında emekli Hava Astsubay Himmet SOYAK tarafından Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde kurulmuştur. Firmamız, kurulduğu zamandan bugüne bulunduğu sektörün en iyisi olmak için çalışmış, “ürün-insan” tezinde tek sonucun “memnuniyet” olduğunu düşünerek daima en iyiyi üretmeyi prensip edinmiştir.
50 yıllık tecrübesine dayanarak, koku ve kokulandırma alanında sınır tanımayan firmamız, bugüne kadar kolonyaya dair yüzlerce ürünü müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Limon, Beyaz Zambak, Tütün gibi kolonyaların yanında, Çam Çiçeği, Ceviz Çiçeği, Kekik, Akasya gibi kolonyaların da mimarı olmuştur.
Geçmişten gelen süreçte kaybetmediğimiz en önemli unsur “amatör ruhumuz”dur. Bunun bize kattığı değer ; İşletmemiz daha bugün kurulmuşçasına, ilk günkü heyecanı içimizde taşıyarak geleceğe emin adımlarla ilerlememizi sağlamasıdır.
Kurulduğu ilk yıllarda sadece 1.200 Litre/Yıl üretim kapasitesine sahip olan firmamız, gelinen noktada 330.000 Litre/Yıl kolonya üretim kapasitesine sahiptir. Fason üretim, promosyon, hediyelik kolonya gibi özel çalışmaların yanında, birçok üretici için kokulandırma faaliyetindede yer almaktadır.
İşletmemiz geçtiğimiz zaman aralığında elde ettiği tecrübelerini, diğer kozmetik ve hava aromatize edici ürünlerin AR-GE çalışmalarında kullanarak yeni ürünler ile kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedeflemektedir.

VE HEMEN SİPARİŞİMİ VERDİM FACEBOOK SAYFALARINDAN 
O KADAR İLGİLİ BİR SİSTEME SAHİPLERKİ; HEM KISA SÜREDE ÜRÜNÜM ULAŞTI VE TAKİP ETTİLER, HEMDE KARGO SIRASINDA HİÇBİR HASAR GÖRMEDEN KOLAYLIKLA ELİME ULAŞTI...


TARÇIN KOLONYASIIHLAMUR KOLONYASI

 O KADAR HARİKA VE GERÇEK BİR KOKUYA SAHİP Kİ DAHA PAKET ULAŞIR ULAŞMAZ ETRAFA YAYILAN HUZUR DOLU KOKUYU HİSSETTİK...

IHLAMURUN VERDİĞİ RAHATLIK TARÇININ CAZİBELİ KOKUSU MUHTEŞEMMM

SİZDE DİĞER ÇEŞİTLERİ İNCELEMEK VE DENEMEK İÇİN FACEBOOK SAYFASINDAN FİKİR EDİNEİLİR VE HEMENCECİİK DİLEDİĞİNİZ KOKUNUN SİPARİŞİNİ VEREBİLİRSİNİZ


MİSSSS KOKULU GÜNLER DİLERİM :)))

TEŞEKKÜRLER KERTİL ÇAM :)

1 yorum :

Pervin Soyak dedi ki...

Güle güüle kullanmanız dileğiyle Nilgün Hanım ,güzel yorumlarınızla bizi mutlu ettiniz iyi günler dilerim...