HOŞGELDİNİZ

18 Temmuz 2011 Pazartesi

Voila ColorFix System


Voila Saç BoyasıİŞTE VOİLA FARKI;

Geçenlerde canim sıkkın bir şekilde evde oturuyordum. Düşündüm, mutluluğa giden en kısa yol güzellik... Sac rengimi değiştirmeye karar verdim. Hemen bir markete gittim. Yıllardır güvenle kullandığım Voila bir baktım ki yenilenmiş. Ambalajı cok şık olmuş.. Ama tek fark bu değildi. 'Renk Sabitleme Sistemi' özelliği diye bir özellik geliştirilmişti. "Bu da nedir ki?" diye düşünürken hemen Voila Saç boyası Uzmanı yanıma geldi.

Önce ColorFix System - Renk Sabitleme Sistemi'nin ne olduğunu anlattı. 'Renk sabitleme sistemi' saç renginin saça hapsedilmesi, haftalar boyunca akmadan saçta kalması için Voila uzmanları tarafından geliştirilmiş çok özel bir formülmüş. Hem de Türkiye'deki kit saç boyaları içinde sadece Voila'da varmış. Yani sizin anlayacağınız bu sistem sadece "Voila Kadınları"na özel!
Hemen katalogdan bana uygun olan saç rengini araştırmaya başladık. Birbirinden güzel ve çeşitli olan geniş renk seçeneğinin içinden birini seçmek aslına bakarsanız biraz zor oldu. Voila uzmanın la yardımıyla sonunda 6.32 Sıcak çikolata'da karar kıldım. Eve gidip uygulamak için sabırsızlanıyordum.
Eve varır varmaz saçımı boyamaya koyuldum. Önce Boyama öncesi Renk Sabitleme Kremi'ni saçıma uyguladım. 5 dakika bekleyip, saçımı yıkamadan karıştırdığım boya ve oksidasyon kremini sac diplerimden başlayarak bütün saçıma sürdüm. Yarım saat kırk beş dakika kadar bekleyip,saçımı şampuanla yıkadım.Ambalajın içinden çıkan Badem Sütü özlü Saç Bakım Kremini ise bütün saçıma yedirdim, sonra da duruladım.
Sonuç inanılmaz! Saçlarım tam da istediğim gibi parlak ve rengi de oldukça yoğundu. Üstelik beyazlarım da tamamen kapandı. Tek bir beyaz tel bile kalmadı.
Voila Saç Boyası uzmanı cok haklıymış.. Voila ColorFix saç rengimi saçıma resmen kilitledi! Boyamamın üstünden haftalar geçmesine rağmen saç rengim akmadı, hala ilk günkü gibi canlı ve parlak.  Saçlarımsa ipek gibi yumuşacık.
Ben denedim, çok memnun kaldım.
Bundan sonra bütün dostlarıma Voila ColorFix saç boyasını önereceğim…

Mutlaka deneyin.BU SADECE BİR  KULLANCIMIZDAN GELEN YORUM 

SİZDE 
http://www.voilasacboyasi.com/   İNTERNET SİTEMİZİZİYARET EDEREK DAHA FAZLA BİLGİ ALABİLİR VE SİZE EN UYGUN COLORFİX RENGİNİZİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.....

voila ile hep göz alıcı olun............

Hiç yorum yok :